• Свеж
Xiwai 1.2 m USB 3.0 Тип Кабел Машки да Micro USB 3.0 Б Машки со Планината Панел Завртки за Хард Диск Мобилен Телефон (1.2 м)

Xiwai 1.2 m USB 3.0 Тип Кабел Машки да Micro USB 3.0 Б Машки со Планината Панел Завртки за Хард Диск Мобилен

DEN 189.12
Достапно е за нарачката

Стока

120cm /300cm USB 3.0 тип Кабел Машки да Micro USB 3.0 Б Машки со Планината Панел Завртки за Хард Диск Мобилен Телефон.Микро Б крајот со два планината панел завртки (М2).Нуди автопат до 4.8 Gbps кога се користи со помош на USB 3.0 домаќин и уредот,восхит 10x способност на USB 2.0 (480 Mbps).Наназад компатибилен со USB 2.0 и 1.1. Должина околу : 1.2 m/3.0 m. 120cm /300cm USB 3.0 тип Кабел Машки да Micro USB 3.0 Б Машки со Планината Панел Завртки за Хард Диск Мобилен Телефон Микро Б крајот со два планината панел завртки (М2) Нуди автопат до 4.8 Gbps кога се користи со помош на USB 3.0 домаќин и уредот,восхит 10x способност на USB 2.0 (480 Mbps).Наназад компатибилен со USB 2.0 и 1.1 Должина околу : 1.2 m/3.0 m.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата