• Свеж
XC2S50E-7FT256C - Програмабилни 256-Игли FTBGA 2S50 (1 Парче Многу)

XC2S50E-7FT256C - Програмабилни 256-Игли FTBGA 2S50 (1 Парче Многу)

DEN 1255.20
Достапно е за нарачката

Стока

Парична Казна Ball Grid Array.Програмабилни FPGA IC. (1 Парче Многу).Нови, никогаш не се користат во делови.Спакуван во ESD безбедно пакување.Квалитетот прегледано од индустријата професионалци.Совршен за breadboard, DIY, создателот, поправка, прототип.XILINX Програмабилни IC FPGA парична Казна Ball Grid Array 256-pin FTBGA Површината Планината 2 S50.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата