• Свеж
Okuyonic 2,5 mm Телефонски Слушалки, Call Center Слушалки Стабилна Носат Ергономски Дизајн за Телефонски Повик

Okuyonic 2,5 mm Телефонски Слушалки, Call Center Слушалки Стабилна Носат Ергономски Дизајн за Телефонски Повик

DEN 1303.20
Достапно е за нарачката

Стока

Претрес Заштита - Не е во согласност дојдете, која ви помага да ја прилагодите јачината на слободно да го заштитите вашиот слух.Не Паѓа - главата guard пак ќе блиску до главата да ви даде сигурна носи без паѓа.Нека ви работи breezily.Бучава Поништување на Комуникација - 2.5 mm телефонски слушалки доаѓа со бучава поништување на функцијата, за да се задржи бучавата во позадина надвор и чисти околната бучава да се создаде јасна комуникација.Универзална Компатибилност - Ова cordless телефонски слушалки е универзално погоден за Panasonic телефонски и други телефони за да се постигне јасно, стабилна и мазна комуникација без заглавен или конфликт за подобри услуги на клиентите.Удобно Носење - Earmuffs поддршка 360° на ротација.Headband може да се sretched и да се стави настрана.Го прави погоден за шеф на различни големини за да ви даде удобно носење.Нема замор или болка дури и по долго време облечен.Опис : Ова cordless телефонски слушалки ви овозможува јасна и мазна за комуникација со клиенти.Главата guard пак ќе блиску до главата за да се спречи тоа од паѓање.Нека ви работи breezily.И бучава поништување на функцијата држи бучава надвор да се создаде ви даде јасен звук.Исто така, 360° ротари earmuff, раководител guard се сврти и растеглив headband направи носи удобно.Нема замор и болка по долго време облечен.Карактеристики : Универзална Компатибилност - Ова cordless телефонски слушалки е универзално погоден за Panasonic телефонски и други телефони за да се постигне јасно, стабилна и мазна комуникација без заглавен или конфликт за подобри услуги на клиентите.Бучава Поништување на Комуникација - 2.5 mm телефонски слушалки доаѓа со бучава поништување на функцијата, за да се задржи бучавата во позадина надвор и чисти околната бучава да се создаде јасна комуникација.Удобно Носење - Earmuffs поддршка 360° на ротација.Headband може да се sretched и да се стави настрана.Го прави погоден за шеф на различни големини за да ви даде удобно носење.Нема замор или болка дури и по долго време облечен.Претрес Заштита - Не е во согласност дојдете, која ви помага да ја прилагодите јачината на слободно да го заштитите вашиот слух.Не Паѓа - главата guard пак ќе блиску до главата да ви даде сигурна носи без паѓа.Нека ви работи breezily.Супер Долг Кабел - Супер долг кабел до 120cm/ 47.24 во ви овозможува да се земе датотеки кои малку се далеку од вас, додека одговорите на некој повик за да ги решат проблемите за клиентите веднаш и побрзо.Супер Издржлив - Прецизност дизајн и висок квалитет на ABS го прават овој повик центар слушалки многу издржливи и сигурни.Тоа ќе трае многу долго време.Спецификации : тип на Производ : Cordless Телефон Headset Plug : 2.5 mm Cable должина : околу. 120cm/ 47.24 in Microphone : YESSuitable : За Panasonic телефон.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата