• Свеж
Mikey Продавница За Миленичиња Цртан Филм Симпатична Крпа Куче Крпа Куче Зима Крпа Милениче Вест

Mikey Продавница За Миленичиња Цртан Филм Симпатична Крпа Куче Крпа Куче Зима Крпа Милениче Вест

DEN 95.76
Достапно е за нарачката

Стока

Материјал : Полиестер.Вашиот крзно бебе ќе се завиткани во удобноста со оваа атмосфера куче пижами.Одговараат и за куче ,мачка и други домашни миленици.Одговараат за двете бебе домашни миленици и возрасни милениче.Совршен за секоја околност, како што се секојдневна употреба, страните, свадба или преземање на фотографии.Пакет се Вклучени : 1 x Милениче Памук Вест ; Куче Вест Подигнат куче резервоарот на врвот куче резервоарот кучиња тенкови куче тенкови милениче резервоарот за домашни миленици тенкови куче врвот куче врвот лето куче вест симпатична кутре вест лето милениче вест за куче мантил за кучиња raincoats мека куче вест домашно Милениче се Подигнат пет облека симпатична миленичиња куче куче облека симпатична миленичиња куче кошула куче миленичиња куче облека суичери милениче кошули за кучиња мека милениче кошули куче, мачка мрежа џемпер кутре т кошула миленичиња куче облека миленичиња куче облека миленичиња куче облека.Големина детали : Големина : XS Биста : 30cm/11.8" Врат : 18cm/7.1" Должина : 21cm/7.5" Големина : S Биста : 35cm/13.8" Врат : 23cm/9" Должина : 26cm/10.2" Големина : M Биста : 44cm/17.3" Врат : 30cm/11.8" Должина : 33cm/13" Големина : L Биста : 48cm/18.9" Врат : 34cm/13.4" Должина : 36cm/15".

Особините

Најдобрите понуди во категоријата