• Свеж
Cerlingwee USB Овлажнител Замена Сунѓери, Преносни Овлажнител Замена Сунѓери Добро се Апсорбира и Quarity за Статистика и Спална соба

Cerlingwee USB Овлажнител Замена Сунѓери, Преносни Овлажнител Замена Сунѓери Добро се Апсорбира и Quarity за

DEN 165.36
Достапно е за нарачката

Стока

Компатибилен за USB вода шише капи овлажнител.Не се растворливи во вода, не-стап блокирање, за одржување на конзистентноста на испарливи агент брзина.Порозност дистрибуција; абсорбента особено силна, вода капацитет на складирање, сам стабилност.Направени на филтер памучен материјал , добро се апсорбира и quarity.Ефективна пена филтер ќе им овозможи чиста поток на вода пареа да freshen воздухот, со која ќе се обезбеди вашата способност да дишат повеќе удобно.Опис : филтер памук стапови е компатибилен за сите овлажнител diffuser.Можете да sheare во пократки ви треба.Ефективна пена филтер ќе им овозможи чиста поток на вода пареа да freshen воздухот, со која ќе се обезбеди вашата способност да дишат повеќе удобно.Карактеристики : Компатибилен за USB вода шише капи овлажнител.Направени на филтер памучен материјал , добро се апсорбира и quarity.Ефективна пена филтер ќе им овозможи чиста поток на вода пареа да freshen воздухот, со која ќе се обезбеди вашата способност да дишат повеќе удобно.Порозност дистрибуција; абсорбента особено силна, вода капацитет на складирање, сам стабилност.Не се растворливи во вода, не-стап блокирање, за одржување на конзистентноста на испарливи агент брзина.Може да се sheared во пократки ви треба.Насоки за замена : 1) Unscrew на резервоарот за вода cap2) Извлечете го филтерот пластични дел(известување на спринт на дното)3) извадете го филтерот и да го замени со нов filter4) се Повлече во филтер пластични дел(известување на спринт на дното)5) Завртка резервоарот за вода капа Спец : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Филтер памук Боја : Бела Димензии : (Кол.) x (H) 8 x 123mm / 0.31 x 4.84 во (appr.) Пакувани се вклучени : 10 x Филтер Памук Стапови Напомена : ве Молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата