• Свеж
Мамка Завртка Конектор Риболов Мамка Завртка Конектор, Пластични Мами Затка Риболов Справи со Додатоци 100pcs

Мамка Завртка Конектор Риболов Мамка Завртка Конектор, Пластични Мами Затка Риболов Справи со Додатоци 100pcs

DEN 215.04
Достапно е за нарачката

Стока

Преносни : Риболов Намамат Мамка Завртката е лесен во тежина и да се мали во големина,така што е лесно да се носат насекаде каде што сакате,што ќе не заземаат премногу простор.Ќе добиете : пакетот вклучува 100 Риболов Справи со Додатоци да ги задоволуваат вашите потреби,и тоа исто така е совршен подарок за риболов ентузијасти,и завртка конектор мерки 0.39x0.12 инчи.Карактеристика : На дното на Мамката Завртка Конектор е заострените, која е лесно да го инсталирате, исто така, издржливи и анти- ' рѓа,обезбедување на долгорочна употреба.Материјал : Риболов Мамка Завртка Конектор изработени од еколошки пластика е издржливи и долготрајни,исто така, здрав и стабилен,која може да се користи за долго време.Функција : Мамка Намамат Затка Завртка може да се обезбеди на тоа дека темата завршува на форматот иглички во собранието нема да падне и да се заштити под-линија во исто време.Опис : намамат затка завртката е солиден и тоа може да биде добар партнер за риболов ентузијасти.И пакетот вклучува 100 Мамка намамат Затка Завртки за да се задоволат секојдневните потреби,што може да се користи за долго време.Покрај тоа,Риболов Мами Мамка Завртката е во можност да го подобри вашиот риболов ефикасност.Карактеристики : Риболов Мамка Завртка Конектор-Боја : Кафена.-Материјал : Пластика.-Големина : 1x0.3 cm/0.39x0.12 инчи.Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала 1-3cm димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакет Including100*Риболов Мамка Завртка Конектори.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата