• Свеж
Бебе Teether, Издржливост SiliconeTeether, 5 Бои за Бебе(зелен)

Бебе Teether, Издржливост SiliconeTeether, 5 Бои за Бебе(зелен)

DEN 191.76
Достапно е за нарачката

Стока

Ублажување на болка и чешање на бебето непца во текот на teething, практични.Масажа на непца за да ги направи повеќе фирма и да се направи забите растат надвор во време.Вежба бебе цицање и гризе акција, вршење на способноста на устата.Квалитетот на силиконски материјал производство се обезбеди максимална издржливост.Постојат 5 различни бои на располагање, можете да изберете од вашите потреби.Функција : 1. Ублажување на болка и чешање на бебето непца во текот на teething, практични.2. Масажа на непца за да ги направи повеќе фирма и да се направи забите растат надвор во време.3. Вежба бебе цицање и гризе акција, вршење на способноста на устата.4. Квалитетот на силиконски материјал производство се обезбеди максимална издржливост.5. Постојат 5 различни бои на располагање, можете да изберете од вашите потреби.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Teether Optional Боја : Црвена, Портокалова, Жолта, Сина, Зелена Материјал : Силикон Пакет Листа : 1 x Teether.

Особините

Condition:
100% Brand New
Item Type:
 TeetherOptional Color
Material:
Silicone 
Package List:
1 x Teether :

Најдобрите понуди во категоријата