• Свеж
Teensery 4 Парчиња Птичји Кафез Perches Папагал Костур Стои Пол Шепа Мелење Стап Птичји Кафез Додатоци, Случаен Боја

Teensery 4 Парчиња Птичји Кафез Perches Папагал Костур Стои Пол Шепа Мелење Стап Птичји Кафез Додатоци, Случаен

DEN 1934.40
Достапно е за нарачката

Стока

Материјал : Овие папагал perches стои се направени од природни дрво, кварцен песок и нерѓосувачки челик, без мирис, отпорност на абење и долготрајни.Димензии (Прибл.) : Вкупната должина е 15cm/6 инчен; дијаметар е 2cm/0.79 инчен; ве Молиме проверете ја големината внимателно пред купување.Лесен за Инсталација : Не се потребни алатки, одберете позиција и ги заостри завртки да се поправи костур застане на birdcage, тоа ќе не е лесно да падне.Идеална играчка за папагали да застане, шепа мелење, да играат и да се одморат, погоден за сите видови папагали, да им се обезбеди со многу забава.Пакетот Вклучува : 4 парчиња птичји кафез perches застане, кои се испраќаат од страна на случајни боја.Спецификација : Материјал : Природно дрво, кварцен песок и не 'рѓосувачки челик Боја : Случајни Должина : 6" Дијаметар : 0.79" Количина : 4 парчиња/пакет Карактеристики : Направени од добри квалитетни материјали, издржливи и трајни Не се потребни алатки, лесно да го инсталирате идеална играчка за папагали да застане, шепа мелење, да играат и останатите Забелешка : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата