• Свеж
2mm/100 Метри Шарени Памучни Кафе Ресни Кабелот Јаже Мека Шарени Занает Кабелот Ресни Материјали DIY Природни Предиво за Ткаење Tapestry Ѕид Виси на Растенијата Закачалки

2mm/100 Метри Шарени Памучни Кафе Ресни Кабелот Јаже Мека Шарени Занает Кабелот Ресни Материјали DIY Природни

DEN 155.76
Достапно е за нарачката

Стока

Памук кабли се направени од 100% природни памучни влакна предиво.Природни влакна јажиња се меки,трајни,модата. 2mm дијаметар природни ресни памук мозок,100 метри,околу 109 метри.Доволно да се направи широк и долг комбинација.Карактеристики : Чисто природен памук јаже,јасно жито,мулти влакно сплетам,трајни,силна.Идеален подароци : совршен ткаени објекти како што е топло подароци,ќе може да го направи wall hangings,сон catchers,кошеви,торба,перница,лак Бохемски свадба декорација за вашето семејство и пријатели.Практична и издржлива коноп јаже.Тие ќе бидат добра помошници во вашиот живот.Уживајте во вашиот diy време.Спецификации : Име : Шарени ресни памук cord Material : 100% чист cotton Length : Околу 100 Метри/109 Yd Color : 21 бои за choose Thickness : 2mm Uses : Ѕид Виси,Растенијата Hanger Note : 1,во Зависност од осветлувањето и Поставки на екранот,бојата на проектот може да биде малку поинаков од сликата.2,ве Молиме овозможи мало димензионални разлики поради различни прирачник measurements Service уверување,ако имате било какви проблеми со нашите производи,ве молиме да бидат слободни да контакт.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата