• Свеж
Emeka Okafor Philadelphia 76ers Пракса-се Користи #50 Реверзибилна Џерси од Практиката на 2017 NBA Preseason - Големина XL+2 - НБА Игра се Користи Дресови

Emeka Okafor Philadelphia 76ers Пракса-се Користи 50 Реверзибилна Џерси од Практиката на 2017 NBA Preseason

DEN 3599.76
Достапно е за нарачката

Стока

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од Fanatics Автентични.Категорија; НБА Игра се Користи Дресови.Ова е Emeka Okafor пракса;-користи џерси играч е од 2017-18 НБА Сезона.Тоа е официјално лиценцирани од страна на НБА и доаѓа со поединечно нумерирани, подесувате-очигледно некој агол од Fanatics Автентични и Сертификат за Автентичност од Philadelphia 76ers.За да се обезбеди автентичноста, објектот може да биде потврдена на интернет со користење на Сертификат за Автентичност е единствен алфанумерички код.Овој процес им помага да се обезбеди дека производот купен е автентичен и се елиминира секаква можност на дуплирање или измама.Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Emeka Okafor сувенири.Philadelphia 76ers сувенири.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата