• Свеж
Автомобил Шофершајбната Покрие Снег, Шофершајбната Заштитник со Ретровизор Опфаќа Мраз Отстранување Wiper Стакло Заштитник, Зима, Лето Авто Магнетни Windproof Сонцето С?

Автомобил Шофершајбната Покрие Снег, Шофершајбната Заштитник со Ретровизор Опфаќа Мраз Отстранување Wiper Стакло

DEN 469.20
Достапно е за нарачката

Стока

【ВИСОК КВАЛИТЕТ Автомобил 】 шофершајбната маска е направена од 3 слоеви висока густина ткаенина која карактеристики водоотпорен, прашина-доказ, сонце-доказ, фрост-доказ и оган retardant.Лесен и трајни автомобил снег покрие задржи пред шофершајбната чиста и јасна, да ви помогне блокирање на автомобил wiper област од пополнување со лисја и борови иглички. 【 ДВОСТРАНО ДИЗАЈН 】Задните шофершајбната се покријат со 2 различни страни.Црна страна може да се користи во зима за апсорпција на топлина и да се спречи шофершајбната од замрзнување, додека среброто Страна е да се користи за лето како sunshade покрие, и таа може да го блокира УВ, намалување на топлина намалување на температурата во автомобилот. 【 6 МОЌНИ МАГНЕТИ 】 Оваа магнетен шофершајбната покрие опремен со 6 ултра-моќен магнети кои се наоѓаат на рабовите за да се задржи надворешниот шофершајбната се покријат во местото на вашето возило.Автомобилот шофершајбната снег покрие обезбедува одлични снег, мраз, мраз и вода заштита за Повеќето Автомобили/Комбиња/спортски автомобили/Автомобилот. 【 УЛТРА се ОБЕЗБЕДИ 】 6 ултра-моќен магнети, 2 флексибилни трајни јажиња со куки, а неговата безбедност клапи обезбеди цврсто фиксација и анти-кражба, го прави авто пред шофершајбната покрие не може да биде лесно да се украдени, и автомобили & камиони шофершајбната покрие останува во место совршено. 2 ретровизор опфаќа рефлексивни ленти беа, исто така доаѓа со пакет. 【 ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА и СКЛАДИРАЊЕ 】 Едноставно целосна водат шофершајбната покрие за да се покрие целиот шофершајбната и wiper, затворач со прикачување на еластични ремени со куките на вашите тркала.Нема инструмент потребно.Капакот тоа и го стави во складирање торба.Супер лесно да се продавница.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата