• Свеж
EuisdanAA Пролет Натоварени Затворач Помине Clipper Уво ги Собереш Keychain Сет, Сребрен Тон, 0.06 Фунти(Juego де llavero един selección де oreja став cortaúñas един cierre един resorte, tono plateado, 0.06 libras

EuisdanAA Пролет Натоварени Затворач Помине Clipper Уво ги Собереш Keychain Сет, Сребрен Тон, 0.06 Фунти(Juego

DEN 2200.80
Достапно е за нарачката

Стока

Име на производ : Ноктите Clipper Уво ги собереш Keyring Поставите; Боја : Сребро на Ѕвонење.Материјал : Метал; Помине Clipper Големина : 5 x 1,5 см/1.9" x 0.5"(LW).Уво ги собереш Големина : 7 x 0,8 cm/2.7" x 0.3" (LW); Прстенот со Дијаметар : 29mm/1.2".Вкупната Должина(Прибл.) : 15cm/5.9"; Тежина : 28g(Longitud вкупно (aprox.) : 15 cm / 5,9"; Peso : 28g.Пакет Содржина : 1 x Помине Clipper Уво ги собереш Keyring Сет(Contenido del paquete : 1 x Juego де llaveros став cortar uñas.Euisdan AA Пролет Натоварени Затворач Помине Clipper Уво ги Собереш Keychain Сет, Сребрен Тон, 0.06 Pound Features : Пролет Натоварени Портата со метален прстен, ноктите clipper и уво ги собереш привезоци, сосема лесно да се носат.Може да се користи како клучните синџир или приврзоци украс за вашиот чанти.Ве молиме да го користите уво ги собереш со посебно внимание, како што може да имаат потенцијал да ја уво тапанот додека неправилно користење.Опис на Spanish Juego де llavero един selección де oreja став cortaúñas един cierre един resorte, tono plateado, 0.06 libras Nombre del producto : Juego де llaveros един selección де orejas став cortaúñas; Боја : tono plateado Material : метал; Tamaño del cortaúñas : 5 x 1,5 cm / 1,9" x 0,5" (LW) Tamaño де ла oreja : 7 x 0,8 cm / 2,7" x 0,3" (LW); Diámetro del anillo : 29 mm / 1,2"Longitud вкупно (aprox.) : 15 cm / 5,9"; Peso : 28g Contenido del paquete : 1 x Juego де llaveros став cortar uñas.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата