• Свеж
издувам од не ' Рѓосувачки Челик Виси Првенство Лажичка Кафе Чај Десерт Лажица за Мешање Млеко Пијат Торта, сладолед Лажица Сребро.

издувам од не ' Рѓосувачки Челик Виси Првенство Лажичка Кафе Чај Десерт Лажица за Мешање Млеко Пијат Торта,

DEN 42.24
Достапно е за нарачката

Стока

Ова лажица е направен од високо-квалитетни нерѓосувачки челик материјал, издржлив, практично и не е лесно да се деформирани.Ова не ' рѓосувачки челик лажица е полиран многу пати, на работ на лажица е мазна, тоа е удобно да се одржи, лесен во тежина, и лесно да се носат.Ова не ' рѓосувачки челик лажица е лесно да се чисти, погодна за семејни вечери, излети, свадби, ресторани, кујни,готвење или за секојдневна употреба.Големина : 14.4 cm x 3.3 cm/5.67" x 1.30" (Прибл.).Нашата продавница обезбедува висок квалитет на услуга по продажбата.Ако имате било незадоволство со нашите производи, контактирајте со нас да се реши совршено се за вас.Точка Име : Лажица Материјал : не 'Рѓосувачки Челик Карактеристики : Симпатична, Преносни, Виси Облик, Големина : 14.4 cm x 3.3 cm/5.67" x 1.30" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Лажица (Другите Не се Вклучени).

Особините

Најдобрите понуди во категоријата