• Свеж
Рацете Слободни Преносни Foldaway Вратот Фан, 3 Брзини, Батерија Управувана погоден за носене Лични Фан, Вратот Кулер, 360° Ладење Виси Вентилатор за Вратот, USB Полнење Ѓе?

Рацете Слободни Преносни Foldaway Вратот Фан, 3 Брзини, Батерија Управувана погоден за носене Лични Фан, Вратот

DEN 671.76
Достапно е за нарачката

Стока

1. [Преносен ,Компактен] оваа иновативна лични вратот фан е мал и преносни.Зглобот црево може да се целосно да се прошири за да 21.6 инчи во должина.На цревото можат да бидат целосно shrunk да 5.5 инчи во должина.Тоа е само големината на мобилен телефон.Тоа лесно може да се стави во торба или џеб.На цревото можат да бидат shrunk слободно низ фан ритам.Тоа е многу погодна за мажи, жени, стари лица и деца. 2.[360°на Ротација & Рацете Слободни] Карактеристики со двојно фан глави, на погоден за носене neckband фан е 360°флексибилни ротираат за да го прилагодите најдобро правец на ветер ви треба.Fordable и флексибилни раце со ергономски neckband, преносни ѓердан фан одговара на сите necks,. 3.[Рацете Слободни Дизајн] Чувство на топло?Кога да одат надвор, но нема раце да држат редовна преносни фан?Зошто не останете кул со погоден за носене вратот фан?Можете да висат овој лесен фан околу вашиот врат и го однесе насекаде, не ќе се чувствувате уморни или непријатно.Кажете збогум на топло, потење, и црвенило. 4.[Широка Употреба На USB Лични Фан]Само го носат и да останете кул без постојано одржување на тешки фан, мини виси спорт Фан е идеален за надворешна употреба спорт, затворен вежби, канцеларии, сали, работи, патувања, и кампување итн.На lifesaver за топлотни удари и прекрасен подарок за вашите пријатели и семејства.Забелешка : ве Молиме да се врзуваат на вашата коса за да го избегне обвива околу ножеви. 5.[USB полнење] со вграден-во 1800m Ah литиум батерија, сината светлина е кога вратот фан работи, и црвено светло е вклучено кога истиот се полни.Тоа е погодно да се наплатат.Мобилен напојување, адаптер, возило USB интерфејс и лаптоп интерфејс може да биде наполнета, 1-3 часа работно време зависи од различни режим.Батерија Управувана погоден за носене Лични Фан, Вратот Кулер, 360° Ладење Виси Вентилатор за Вратот, USB Полнење Ѓердан Фанови.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата