• Свеж
MroMax 130Pcs Тапацир Нокти, Tacks 0.43 Главата Кол Железо Гроздобер Стил Метал Круг Палецот Притисни Копчиња 0.67 Висина за Мебел Декорација Стол Хардвер Плута Табла Троседот

MroMax 130Pcs Тапацир Нокти, Tacks 0.43 Главата Кол Железо Гроздобер Стил Метал Круг Палецот Притисни Копчиња

DEN 191.76
Достапно е за нарачката

Стока

【ГОЛЕМИНА】- Вкупна Висина : 17mm/ 0.67"; Глава Дијаметар : 11mm/ 0.43"; Капа Висина : 3.6 mm/ 0.14". 【МАТЕРИЈАЛ】- Направен од висок квалитет на Железо материјал, површината со Electroplating, мазна на допир, фирма и не брус, силен и здрав, не е лесно да ги кородираат, површината е светла како нов и покрај долгорочно складирање. 【ПАМЕТНИ АПЛИКАЦИИ】- Овие мали нокти имаат големи апликации како што се : обезбедување на хартиените документи и фотографии на плута табла, декорирање на вашиот тросед, мека столица, мек кревет и други мебел, други DIY проекти и така натаму. 【ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА】- Бара соодветни алатки како Игла носот клешти и мала тежина капи чекани да ги инсталирате.Не користите чекани, кои се премногу големи или премногу тешки. 【ПАКЕТ СОДРЖИНА】- 130 Pcs × Тапацир Ноктите.Mro Max Тапацир Нокти, Tacks Круг Палецот Pins Description : 1. Ноќни backboard декорација, софа, маса и столче декорација, позадина ѕид декорација, занает арматура и декорација, арматура и декорација на музички инструменти како што тапани.2. Направен од висок квалитет на железо метал, површината со electroplated, мазна на допир, фирма и не брус, силен и здрав.3. Вие само може да се стега со plier потоа со користење на чекан да чекан во плута табла или на работ на креветот и мек кревет лесно.Но, ве молам да се биде внимателен и да не се стави ги прстите да ги одржи додека ковале во случај на повреда, бидејќи тие можат да скокаат или виткајте под несоодветна operation4. Можете да ги красат овие месинг мебел tacks на троседот, кревети, дрво занаети, кутија за накит,итн., Тоа е, исто така, добро прилагодени за да се обезбеди хартиените ставки или слики на на плута табла, без да предизвика било каква штета.Карактеристики : Материјал : Iron Color : Црвена Бакар Tone Surface Третман : Electroplating Total Висина : 17mm/ 0.67"Глава Дијаметар : 11mm/ 0.43"Капа Висина : 3.6 mm/ 0.14"Пакет Содржина : 130pcs x Ноктите Tacks NOTE : 1. Ве молиме проверете ја големината и стил што треба пред да го купат.2. За заштита на вашите раце, ве молиме не држете го помине директно со вашите раце.Ќе е подобро да се користи игла носот клешти и гумен чекан. 3. Не користите чекани, кои се премногу големи или премногу тешки.4. Ве молиме да се стави на tacks во место каде што децата може да го постигне во случај на несреќи и инциденти. 5. Ве молиме чисти nailheads со сува крпа, наместо на некои други хемиски.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата