• Свеж
InterestPrint Розови Цвеќиња и Роуз Букети Персоналните Пелена Торба Ранец со Името Обичај Го Торби за Патување Daypack

InterestPrint Розови Цвеќиња и Роуз Букети Персоналните Пелена Торба Ранец со Името Обичај Го Торби за Патување

DEN 935.76
Достапно е за нарачката

Стока

ГолеминаОколу 10.83"(Должина) x 6.69"(Ширина) x 15"(Висина) x 3.1"(Страна Капка).Материјал-Ова пелена торба ранец се направени од водоотпорен најлон, трајни и модерен.Мултифункционален Ранец-може да се стави храна, облека, шише за вода, пелени, книги или други работи.Голем Капацитетглавната преграда и неколку индивидуални џебови внатре се обезбеди доволно простор.Пред оддел вклучува 3 одделни изолирани џебови кои можат да имаат млеко шишиња.Избрана мрежа џебови.На поместена назад и прилагодливи рамо ремени обезбеди супер удобност и стабилност. *Материјали* се направени од водоотпорен најлон материјал.Издржливи и модерен. *Големина* 10.83"(Должина) x 6.69"(Ширина) x 15"(Висина) x 3.1"(Страна Капка).Може да се стави храна, облека, шише за вода, пелени, книги или други работи. *Голем Капацитет* главната преграда и неколку индивидуални џебови внатре се обезбеди доволно простор.Пред оддел вклучува 3 одделни изолирани џебови кои можат да имаат млеко шишиња. *Карактеристики* На поместена назад и прилагодливи рамо ремени обезбеди супер удобност и стабилност. *Персоналните * Персоналните мама торба, ние може да се стави вашето име на вреќа за да се направи вашата торба уникатен.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата