• Свеж
Telituny Изолација-180pcs Црна М2 Машки Женски Standoffs Завртки Ореви Асортиман Комплет со Кутија

Telituny Изолација-180pcs Црна М2 Машки Женски Standoffs Завртки Ореви Асортиман Комплет со Кутија

DEN 287.76
Достапно е за нарачката

Стока

Водоотпорен standoffs се лесни за чистење, можете едноставно да се исчисти ги со крпа.Постојат многу различни достапни должини на standoffs во оваа поставено дека може да се користи за различни цели.Овој ќор-сокак поставени се направени од издржлив еко-пријателски најлон кој има стабилна, долго-траен перформанси и изолација.Широко се користи во машинската индустрија, електронската индустрија, мерна опрема, електрична опрема, опрема, комуникации, автомобилската, инженеринг машини, електрична енергија и други области.Голема standoffs да се качи на кола или машина за да се создаде простор или да се правилно позиција нив.Спецификација : Материјал : Најлон Тема Големина : М2 Машки&Женски Standoffs : 6+5mm 10pcs 8+5mm 10pcs 10+5mm 10pcs 12+5mm 10pcs 6mm 10pcs 8мм 10pcs 10мм 10pcs 12mm 10pcs Завртки 50pcs Ореви 50pcs Тежина : 41g / 1.4 оз (прибл.) Карактеристики : Овој ќор-сокак поставени се направени од издржлив еко-пријателски најлон кој има стабилна, долго-траен перформанси и изолација.Водоотпорен standoffs се лесни за чистење, можете едноставно да се исчисти ги со крпа.Постојат многу различни достапни должини на standoffs во оваа поставено дека може да се користи за различни цели.Голема standoffs да се качи на кола или машина за да се создаде простор или да се правилно позиција нив.Широко се користи во машинската индустрија, електронската индустрија, мерна опрема, електрична опрема, опрема, комуникации, автомобилската, инженеринг машини, електрична енергија и други области.Пакет листа : 1 постави * ќор-сокак Асортиман.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата