• Свеж
NTE Електроника NTE5006A Zener Диоди, DO35 Тип Пакет, 5% Толеранција, 1/2W, 3.6 V

NTE Електроника NTE5006A Zener Диоди, DO35 Тип Пакет, 5% Толеранција, 1/2W, 3.6 V

DEN 114.00
Достапно е за нарачката

Стока

Пакет Димензии : 12.8 H x 0.8 L x 2.8 W (сантиметри).Пакет Тежина : 0.018 килограми.Земја на Потекло : сад.Единица грофот : 1.0. NTE Електроника NTE5006 A Zener Диоди, DO35 Тип Пакет, +/- 5% Толеранција, 1/2 Вати, 3.6 V.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата