• Свеж
Hicaseer Покритие за Realme C11, 2 во 1 Shrinkable Потпирачот Хибрид Покрие Двоен Слој Тешко КОМПЈУТЕР со Мека TPU Браник Shockproof Случај за Realme C11 - Црна

Hicaseer Покритие за Realme C11, 2 во 1 Shrinkable Потпирачот Хибрид Покрие Двоен Слој Тешко КОМПЈУТЕР со Мека

DEN 2126.40
Достапно е за нарачката

Стока

✿[Компатибилен со] : Realme C11. ✿[Карактеристики на производот] : Направена со Флексибилни гума за џвакање Трајни TPU + КОМПЈУТЕР материјал. ✿[TPU браник] : 2-во-1 дизајн shockproof карактеристики,анти-пропадна & пот-доказ funtions да се подобри заштитата на вашиот телефон од прашина,нечистотија,валкано и песоци. ✿[Заградата на функцијата ] : Повеќе-Агол Поддршка : Гледајте филмови или ТВ од различни агли и здрав потпирачот. ✿[Совршено се вклопуваат] : Прецизни cutouts за сите пристаништа и копчиња, лесен пристап до сите копчиња и функции, компатибилен со безжичните полначи.Опис на производот : Сосема нов домот 2 во 1 стојат телефон случај Прилагодливи Корисна Потпирач здрав потпирачот ви обезбедува со неверојатна гледање искуство Тешко PC и Флексибилни мека гел TPU случај Не се лизга Површина Мрежа текстура, отпечатоци од прсти и smudges слободни, не се лизга, не е гломазна, тенок,текстурата на јаглерод влакна grid 2 во 1 Хибрид двоен слој структура Тешко PC задниот поклопец + Shockproof Мека TPU браник го заштитува вашиот телефон од влијанието гребнатини и нечистотија Пакетот вклучува : 1 x 100% сосема нов заштитен ракав.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата