• Свеж
H&Б Луксуз Трајни Акрилик Купола Куче Прозорец за Ограда за да Погледнете Надвор за Задоволување Љубопитни домашни Миленици

H&Б Луксуз Трајни Акрилик Купола Куче Прозорец за Ограда за да Погледнете Надвор за Задоволување Љубопитни домашни

DEN 575.52
Достапно е за нарачката

Стока

Ги задоволи вашите љубопитни домашно милениче со ова домашно милениче ѕиркаат прозорец.Нека се грижи помалку за она што е надвор од оградата.Тоа може да помогне да се спречи куче скокање на оградата, ги чуваат и минувач безбедно.Прозорецот е составен од 0.15 инчи дебела акрил, е лесно да се чистат со едноставно бришење тоа.Доаѓа со потребните хардверски за лесна инсталација во вашиот дрвена ограда.Мерки надворешниот дијаметар 12.5 инчи, внатрешен дијаметар 9.8 инчи и 4.69 инчи длабоки.Имајте на ум : Постои конкавна дупка точка на врвот на прозорецот.Материјал - Акрил Надворешниот Дијаметар - 12.5 инчи Внатрешен Дијаметар - 9.8 инчи Длабочина - 4.69 инчи Производ Тежина : £ Карактеристики : ги Задоволи вашите љубопитни домашно милениче со ова домашно милениче ѕиркаат прозорец.Нека се грижи помалку за она што е надвор од оградата Тоа може да помогне да се спречи куче скокање на оградата, ги чуваат и минувач безбедно.Прозорецот е составен од 0.15 инчи дебела акрил, е лесно да се чистат со едноставно бришење тоа.Доаѓа со потребните хардверски за лесна инсталација во вашиот дрвена ограда.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата