• Свеж
Тетоважа Пенкало Со Прстен За Лична Нега Мастило Тетоважа Материјали И Чашата Полу-Постојани (8) Пирсинг & Тетоважа Материјали

Тетоважа Пенкало Со Прстен За Лична Нега Мастило Тетоважа Материјали И Чашата Полу-Постојани (8) Пирсинг & Тетоважа

DEN 189.36
Достапно е за нарачката

Стока

★ Тетоважа додатоци : генерално се користи по подлога одбор, со користење на U-облик игла како комплементарна боја. ★ Безбедно да се користи : висок квалитет, од нерѓосувачки челик, игли, средна цврстина, сигурна употреба. ★ Убава и практична настава : веѓите се дизајнирани за тетоважи, убава и практични алатки. ★ Висока-квалитет на производството на материјали : тенки линии, лесно да се во боја, лесно да се работи, и висока еластичност на shader. ★ Повеќе типови можат да бидат избрани : Постојат неколку различни видови, можете да изберете во зависност од вашите потреби.Функција : 1. Генерално се користи по лагер, користете У облик игла за комплементарни бои.2. Парична казна жица, лесно да се во боја, лесно да се работи, висока еластичност за shader.3. Квалитетни нерѓосувачки челик игла, умерена парична казна цврстина, сигурен за користење.4. Посебно дизајниран за веѓа тетоважа, прекрасен и практична алатка.5. Постојат неколку различни типови на располагање, можете да изберете во зависност од потребите.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Тетоважа Пенкало со Прстен Првенство Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Изборен Тип : Црвена 7pin Тетоважа Пенкало + Прстен Чаша Црвено 12pin Тетоважа Пенкало + Прстен Cup Black 14pin Тетоважа Пенкало + Прстен Cup Yellow 17pin Тетоважа Пенкало + Прстен Cup Black У 18ppin Тетоважа Пенкало + Прстен Cup Round 9pin Тетоважа Пенкало + Прстен Cup Round 5pin Тетоважа Пенкало + Прстен Cup Round 7pin Тетоважа Пенкало + Прстен Првенство Пакет Листа : 1 x Прирачник Pen1 x Прстен Првенство.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата