• Свеж
Премиер-Линија 9021429 Лим Завртка, Само-Прислушување, Пан Главата Филипс, #14 Х 2 во Одделение 18-8 Нерѓосувачки Челик, Пакување од 20

Премиер-Линија 9021429 Лим Завртка, Само-Прислушување, Пан Главата Филипс, 14 Х 2 во Одделение 18-8 Нерѓосувачки

DEN 450.72
Достапно е за нарачката

Стока

Глава Тип : Pan head филипс.Дијаметар & Должина : #14 X 2 инчи.Се користи за да се закачите на лим со други тенок метал, дрво или друг материјал.Остар зашилен врв.Пилот дупка треба да се пре-drilled.На теми на лим завртки се дизајнирани да се повлече два материјали цврсто заедно.Кога приложување метал на дрво, тоа е особено важно да се пред-ударна дупка.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата